Abant’ta Tatil Bir Ayrıcalıktır

Doğa tatillerini sevmeyecek, keyif almayacak bir insan düşünülemez. Çünkü adı üstünde, bu bizim doğamızda var. Özümüz, ait olduğumuz yer aslında doğanın ta kendisi. Her ne kadar modern hayatın gerekleri bizi şehirlerde, doğadan hayli uzak yaşamaya mahkûm etse de teknolojiden ve sosyal aktivitelerden uzak kalamasak da doğanın bize kattıklarını, verdiği huzuru ve dinginliği, sağlık ve enerjiyi hiçbir şey veremez. Doğadan uzakta özgür olamayız, hayatı bulamayız. Günümüzde bunun değerini, önemini daha da fazla anladık. İşte bu sebeptendir ki artık daha doğal yaşamaya, doğal ürünler kullanmaya, doğal beslenmeye çalışıyoruz, hatta evlerimizi bile şehrin dış kısımlarına taşımayı tercih ediyoruz. Şehir hayatından bulduğumuz her fırsatta doğaya koşuyoruz.

Abant'ta Kar Manzarası

Abant’ta Kar Manzarası

Doğanın Muhteşem Uyumuna Abant’ta Şahit Olun

Doğa tatillerinin en mükemmel seçeneklerinin başında hiç kuşkusuz yurdumuzun doğa harikası Abant geliyor. Hem eşsiz doğası, hem de büyük şehirlere yakın merkezi konumu dolayısıyla Abant Otellerini tercih edenlerin sayısı oldukça fazla. Çünkü Abant’ta bir doğa tatili gerçekten de ayrıcalıklı bir tatil. Orman ve göl manzaralı odalar, birbirinden lezzetli ve çeşitli yemekleri, doğal ürünlerin sunulduğu kahvaltılar, beş çayı ikramları, havuz, Türk hamamı, sauna, buhar odası, spor salonu gibi otel içi özelliklerinin yanı sıra otel dışında çocuk parkı, masa tenisi, basketbol, voleybol, tenis gibi etkinlikleri, göl çevresinde yürüyüş imkânı, fayton turları ile bu sıfatı çoktan hak ediyor. Ayrıca balayı çiftleri için de kendilerini çok özel hissedecekleri romantik bir tatil seçeneği sunuyor. Her mevsimi ayrı güzel olan Abant’ın kışı da bir başka güzel oluyor. Karlar içerisinde bembeyaz bir örtüye bürünen çam ağaçları ve ortasında pırıl pırıl parlayan gölün manzarası doyumsuz oluyor. Kar yağdığında faytonlara kızak takılarak yapılan turların keyfi de bambaşka oluyor. Akşamları çıtır çıtır yanan şöminenin etrafında çay, kahve ya da şarabınızı yudumlayarak sohbet etmek ya da müzik dinlemek, dışarıda yağan karı izlemek ise paha biçilmez bir zevk. Abant otellerinde yeni yıla girmek, yılbaşını kutlamak da size tüm yıl boyunca hatırlayacağınız harika bir anı kazandıracak.

Abant otelleriyle ilgili daha geniş bilgi ve indirim seçenekleri için Jollytur’un internet sitesinden de yararlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2013-2017 Tüm hakları saklıdır. Maldivler Turları | Phuket Otelleri | Pattaya turu | Yasal Uyarılar | Gizlilik İlkesi | Gezi Rehberi | Site Haritası |