Farklı Bir Tatil İçin Olipmos

Akdeniz bölgesinde muhteşem bir tatil planlaması yaparak güzel zaman geçirebilirsiniz. Kalabalıktan öte kendinizi bulabileceğiniz ve harika zaman geçirebileceğiniz bu tür programlarda en ideal nokta Olimpos olacaktır. Binlerce yıllık geçmişin izlerini taşıyan Olimpos, farklılıklarıyla kendine hayran bırakan yapıya sahiptir. Bu bölgenin daha güzel bir şekilde karşınıza çıkmasını istiyorsanız yapmanız gereken Mavi Yolculuk turlarına katılmak olacaktır. Mavi yolculuk, farklılıklarıyla dikkat çeken bir uygulamadır ve eşsiz güzellikleri size sunar. Özel bölgeleri görmenizi sağlayan bu program sayesinde en güzel alanlarda yüzmenin, şnorkel yapmanın veya dalışın keyfini sürebilirsiniz.

Olimpos'ta Yat Keyfi.

Olimpos, muhteşem doğasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kilometrelerce uzanan plajı, ağaç evleri, etkileyici ortamı ile kafa dinlemenize imkan tanıyan bu bölge, tüm güzellikleri size sunabilecek değerleri yansıtacaktır. Tatilinizin özel olmasını istiyorsanız yapmanız gereken Olimpos’a gitmek olacaktır. Çıralı bölgesinde yer alan Olimpos, tarihi ve doğal güzellikleriyle büyülü bir dünyanın kapılarını aralamanıza imkan tanıyacak. Coğrafi olarak Kemer ile Adrasan arasında bulunan Olimpos, dünyanın el değmemiş sayılı destinasyonlarından birisi olarak dikkatleri üzerine çekecektir. Bey dağları milli parkının bir bölümünü oluşturan Olimpos, Akdeniz’in muhteşem maviliği ile çam ağaçlarının büyülü ortamında size unutulmaz bir tatil imkanı sunuyor. Mavinin en güzel tonunu hissedebileceğiniz Olimpos’ta, denizin, harika koyları ve plajların keyfini sürebileceksiniz. Eşsiz manzarasıyla dikkatleri üzerine çeken bu bölgenin tamamen doğal sit alanı olarak kayıtlarda olması, güzelliğin korunmasında ki en büyük etken. Aynı zaman da arkeolojik kazı alanı olan Olimpos, farklılıklarıyla mükemmel bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Olimpos’ta medeniyetlerin izlerini bulabilirsiniz. Tarih boyunca iki önemli konuğu ağırlayan Olimpos, farklılıklarıyla dikkat çekecektir. Caretta kaplumbağalarına ev sahipliği yapan bu bölge, Türkiye’nin en uzun plajlarından birisine sahiptir. Bakir bir alan olarak göze çarpan Olimpos, ideal tatil imkanlarını size sunacaktır. Pırıl pırıl denizi, kilometrelerce uzanan plajı ve muhteşem yeşil alanlarıyla harika bir tatil geçirmek için fırsatları size sunan Olimpos’ta özel anlar yaşayabilirsiniz.

Olimpos bölgesinin keyfini tam anlamıyla sürmek için bazı uygulamalara katılmanız son derece yerinde olacaktır. Olimpos Mavi Yolculuk programları bu uygulamaların başında gelmektedir. Amacınız hem kafa dinlemek, hem sessiz bir ortamda bulunmak hem de muhteşem güzellikleri görmekse Olimpos ideal bir yaklaşım olacaktır. Huzurlu ve sessiz yapısı sayesinde bir çok farklılığı görebileceğiniz bu bölgede denizin keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Mavi yolculuk programları genellikle Olimpos ile Fethiye arasında gerçekleşmektedir. Bu programlarda sırasıyla Noel baba Adası, Kaş, Gökkaya , Demre, Akvaryum Koyu, kelebekler Vadisi, Ölüdeniz, Çalış Plajı gibi alanları görebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Alaturka Yatçılık tarafından düzenlenen bu programlarda ultra lüks yatlar ile keyifli bir yolculuğa başlayabilir, muhteşem güzellikleri görerek harika zaman geçirebilirsiniz. Tercihinize ve kişi sayısına uygun olarak motorlu, motorsuz yatlar, guletler veya kabin kiralama seçeneklerinden yararlanarak harika zaman geçirebileceksiniz. Muhteşem bir tatil için Olimpos tüm güzelliğiyle sizi bekliyor olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2013-2017 Tüm hakları saklıdır. Maldivler Turları | Phuket Otelleri | Pattaya turu | Yasal Uyarılar | Gizlilik İlkesi | Gezi Rehberi | Site Haritası |