Macaristan Vize Başvurusu

Milenyum çağını yaşadığımız dünyamızda bir şehirden diğer bir şehre gitmek ne kadar kolay ve gerekli ise aynı şekilde farklı bir ülkeye de gitmek o kadar gerekli bir hale gelmiş durumdadır. Eskiden insanlar küçük tatil fırsatlarını değerlendirmek için yurt dışına çıkarken, günümüzde sağlık için, konferanslar, eğitim ve ticaret içinde sürekli ülke dışına çıkma durumunda kalmaktadır. Tabi bir ülkeden başka bir ülkeye gitmek için uyulması gereken bazı prosedürler bulunmaktadır. Bunların başında da vize işlemleri gelmektedir.

Sürekli yurt dışı gezisi yaşayan biri olarak artık bu işlemlerle uğraşmaktan çok sıkıldığın farkındaydım. Bir şekilde kendimi bu işlemlerden sıyırmam gerekmekteydi. Çünkü iş yoğunluğum ve koşturmaca içinde olan hayatımla da bu tip angarya işlere ayıracak zaman bulamamaktaydım. Sonra yaptığım ufak çaplı bir araştırma sonucunda benim hiçbir şey yapmadan sadece bir firma ile anlaşarak, tüm işlemlerimi onlara yaptırabileceğimi öğrendim. O günden sonrada tüm yurtdışı gezilerimde bu yolu izledim.

macaristanvizesi-com-tr

Geçen yıl çıktığım Macaristan gezimden önce yine Macaristan Vize işlemleri ile uğraşmam gerekli oldu. İşte o zaman araştırarak bulduğum www.macaristanvizesi.com.tr sitesi, şuana kadar çalıştığım en iyi firma olarak beynime kazındı. Diğer firmalarda çok ilgiliydi fakat bu firma kadar işinde titiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan başka bir firma ile çalışmadım.

Macaristan vize başvuru formu dahil olmak üzere tüm evrakları firma yetkilisi gelip evimden teslim aldı. Bir telefonunuzla eve kadar gelen yetkili elden tüm evrakları teslim almakta ve kontrolünü de sağlamaktadır. Benden aldığı evrakları benim yerime Macaristan Konsolosluğuna Ankara’ya götürmekte. Ben İstanbul da yaşayan biri olarak sürekli Ankara’ya git gel yapmamaktaydım. Bu sayede benim İstanbul’dan hiç ayrılmama gerek kalmadan tüm takibi bu firmanın elamanları benim yerime gerçekleştirmiş olacaklardı. Çalışan insanlar için tarifi zor olan büyük bir kolaylık.

Benim adıma Ankara’da konsolosluğa başvuru yapıldıktan sonra hemen her adımı bana SMS yoluyla bildirdiler. Sadece 1 defa görüşme için konsolosluğa gitmem yeterli oldu. O görüşme hakkında ki tüm bilgileri ve zamanını da yine firma yetkilileri bana bildirdiler. 1 Defa görüştükten sonra ben yeniden evime döndüm ve beklemeye geçtim. Kısa süre sonra firma yetkilisi pasaportumla birlikte yeniden evime geldi. Vizem çıkmıştı. Bütün bu işlemlere vizeye vs çok uygun cuzzi denilebilecek bir para ödedim. Çekilen çile bir yana dursun verilen hizmet karşılığında ödediğiniz ücretin lafı bile edilemez.

Yeniden Macaristan gezisi için yurt dışına çıkmama gerekiyor ve yine bu firma yetkililerinden başka biri ile görüşmeyi düşünmüyorum. Bu kadar kolay bir şekilde yurt dışına çıkma imkanı insanlara sunulurken kalkıp kendilerini yormalarına hiç gerek olduğunu düşünmüyorum. Ben bu hizmetten çok memnun kaldım ve herkese bu hizmetten faydalanmalarını tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2013-2017 Tüm hakları saklıdır. Maldivler Turları | Phuket Otelleri | Pattaya turu | Yasal Uyarılar | Gizlilik İlkesi | Gezi Rehberi | Site Haritası |