Malta’da İngilizce Dil Okulu | Maltalingua

Malta

Güney Avrupa ve Kuzey Afrika arasında yer alan, Akdeniz ikliminin tüm güzelliklerini ziyaretçilerine sunan bir ülkedir Malta. 3 büyük adadan oluşan Malta’da halk Malta’ca ve İngilizce dilini konuşmaktadır. İngiliz sömürüsünün izlerini taşıyan Malta’da şehir hayatı, trafik, alışveriş merkezleri ve birçok yerde İngilizce dili konuşulmaktadır. Ülkede birçok tarihi mirası gözlemleyebilir, Akdeniz’in sıcak iklimini doyasıya yaşayabilirsiniz.

malta

Malta, bünyesinde barındırdığı tarihi birçok kültürel mirası ile ziyaretçilerini cezp etmektedir. Arkeolojik kalıntılar, kültürel yapıtlar, muazzam işçiliği ile mimari birçok yapı Malta’ya olan ziyareti her geçen yıl arttırmaktadır hiç şüphesiz.

İngilizceyi Malta’da Öğrenin

Akdeniz iklimine sahip, kültürel zenginliği olan ve İngiliz yaşam biçimini benimsemiş Malta, düşük maliyetli geziler ya da İngilizce dil eğitimi için gelinen popüler destinasyonlardan birisi olma özelliğini taşımaktadır.

Malta’da uygun fiyatlara İngilizce öğrenmek için birçok neden var. Resmi dili İngilizce olan, Akdeniz iklimine sahip, İngiliz kültürü ve sıcak iklimi ile yoğrulmuş adada öğrencilerine tüm imkânları sunan Maltalingua, Malta İngilizce Dil Okulu size merhaba diyor.

maltalingu-reception

Malta ve uluslar arası öğrencileri ile mükemmel bir öğrenme deneyimini yaşatmak için yola çıkmış dil okuludur Maltalingua, Malta İngilizce Dil okulu. Zira bünyesinde barındırdığı modern sınıfları, nitelikli öğretmenleri, sosyal aktiviteleri ve cazip fiyat seçenekleri ile çeşitli olanaklar sağlamaktadır öğrencilerine.

Maltalingua, izleyenleri büyüleyen St. Julians körfezi manzarasına nazır ve tarihi yapıların yoğun olduğu kültürel yansımaların arasında yer almaktadır. Nezih sınıfları, ücretsiz wi-fi hizmeti, mistik bir havası olan çalışma odaları ve dışarıya ödünç kitaplar veren son derece modern ve eğitime gönül vermiş bir İngilizce dil okuludur Maltalingua. Ders öncesi ya da sonrası öğrencilerine farklı deneyimler sunan, sosyal etkinlikleri bulunan ve özel yüzme havuzları ile Maltalingua, İngilizce dilini öğretmek ve öğrencilerinin başarısına sağladığı katkıları ile en iyi öğrenme deneyimini yaşatmakta ve iş hayatına nitelikli öğrenciler yetiştirmektedir.

maltalingua-class

Maltalingua, adada bulunan İngilizce dil okullarından bir tanesi olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca üstün başarıları ve nitelikli kadrosu ile uluslar arası akademik standartlarda en iyisi olmak için her geçen gün başarısına başarı katmaktadır.

Maltalingua, İngilizce dil eğitimlerini küçük grup sınıflarda yoğunlaştırılmış kurslar eşliğinde vermektedir. Sınavlara hazırlık kursları, mesleki İngilizce, özel dersler ve ücretsiz seviye belirleme sınavları ile eğitimlerini gerçekleştirmektedir. Günlük periyodik olarak yapılan etkinlikler, haftalık kültürel geziler, yeni öğrencilerine yaptığı sürprizleri, ücretsiz şehir turları, öğrencilerine sağlamış olduğu indirimleri ve ücretsiz beach club girişi gibi olanakları bulunmaktadır. İngilizce dilini keyifli bir şekilde öğrenmek ve hayata nitelikli biri olarak atılmak için Maltalingua iyi bir tercih olacaktır sizler için.

maltalingua-around-pool

Maltalingua, size dünyanın her hangi bir ülkesinden daha ekonomik fiyatlara modern sınıflarda nitelikli öğretmenler eşliğinde dil öğrenimi sunacaktır. Kurslar, konaklama ve fiyat gibi detaylı bilgiler için Maltalingua Türkiye şubesi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2013-2017 Tüm hakları saklıdır. Maldivler Turları | Phuket Otelleri | Pattaya turu | Yasal Uyarılar | Gizlilik İlkesi | Gezi Rehberi | Site Haritası |