Teknede Düğün Organizasyonları

Teknede Düğün Organizasyonları sektöründe özellikle son senelerde gittikçe moda olan ve hiç demode olmayacak gibi görünen teknede düğün eğlenceleri hakkında merak edilen sorulan yanıtlarını bu yazıda vereceğiz. Her şeyden önce bilmeniz gereken en önemli nokta tekne ve yatlarda organize edilen düğünlerin tahmin edildiği gibi pahalı organizasyonlar olmadığıdır. Lüks mekanlara ödeyeceğiniz paranın çok daha azını, düğün salonlarına ödeyeceğiniz miktarın da neredeyse aynısını tekne ve yatlara ödeyerek yüksek kalitede eğlence ve yemek hizmetleri alabilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız! Teknede düğün fiyatları gerçekten de herkese ve her keseye uygun şekilde ayarlanabiliyor.

teknede-dugun-organizasyonu

Tekne düğünleri yemekli-yemeksiz ve alkollü-alkolsüz seçeneklerde organize edilebiliyor. Tekneler kuru olarak kiralanıp kendi yiyecek ve içeceklerinizi de yanınızda getirebiliyorsunuz. Ancak bu durumda organizasyon sonunda teknede yapılması gereken temizlik işlemleri için firmalardan eleman kiralama istenme olasılığı yüksektir. Her durumda teknenin ses sistemi müşterilerin kullanımına ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ancak canlı müzik, oryantal, dj, pasta ve özel süsleme için sizlerden ilave ücretler istenecektir. Tabi ki bu ekstra hizmetleri kendiniz de temin edebilirsiniz. Bu konuda birçok organizasyon firması müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır.

Teknede düğün organizasyonları genel olarak 4 saat sürer. Zaten denizle pek arası olmayan davetliler de hesap edildiğinden bu saat fazlasıyla yeterlidir. Ama yine de saati az bulanlar için firmalar ücretini aldıktan sonra süre sınırlaması olmadan uzatma işlemini yapabilirler. Firmaların sizlere verdikleri fiyat teklifleri kendi standart yemek ve kokteyl menüleri için geçerlidir. Menüler size yetersiz ya da fazla gelirse fiyat üzerinde oynama yapmak şartıyla her türlü ekleme ve çıkarma işlemini de yapabiliyorlar.

Düğün günü hareket noktası için nikah dairesine en yakın iskeleyi başlangıç noktası olarak kullanabilirler. Boğazda yolcu indir ve bindirme işlemi için en çok kullanılan iskelelere örnekler vermemiz gerekirse Beşiktaş, Üsküdar, Kabataş, Beylerbeyi, Beykoz ve İstinye iskelelerini sıralayabiliriz. Bu bölgeler dışında kalan uzak yerlerin ya da bu bölge içinde kalan ancak ücrete tabi olan yerlerden başlangıç ve bitiş yapılmasını isteyenlerden ekstra ücretler talep edilecektir.

Teknede düğün fiyatları değişken olduğundan internet üzerinden fiyat konusunda rakam bilgisi verilmez. Fiyatlar kişi sayısı, gün, tekne seçimi, menü tercihi ve ekstra talepler doğrultusunda değişiklikler gösterdiği için sadece firmalarla birebir temas kurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Profesyonel ekibi ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile boğazda uzun yıllardır hizmet veren teknededugun.com sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Gerçekten makul fiyatlar karşılığında kusursuz düğün organizasyonları düzenlediklerini biliyorum. Tekne düğünü yapmaya karar verdiyseniz kendileri ile bir görüşmeniz kesinlikle sizin için faydalı olacaktır.

  • Anlaşma esnasında %50 kaparo, kalan toplam bakiye organizasyon günü teknede nakit olarak alınacaktır.
  • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir!

info@webteknesi.com | + (90) 507 312 312 0

1 Yorumda Bulunulmuş

Siz Ne Düşünüyorsunuz?
  1. Yaz aylarının favori tekne organizasyonlarının başında geliyor düğünler.. Zaten yazın boğazda akşam saatlerinde bir yürüyüşe çıksanız en az 4-5 tane düğün teknesi görebilirsiniz. Uzaktan bakıldığında teknedeki insanların son derece keyifli olduklarını göreceksiniz.. Fiyatlar çok uygun herhalde. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2013-2017 Tüm hakları saklıdır. Maldivler Turları | Phuket Otelleri | Pattaya turu | Yasal Uyarılar | Gizlilik İlkesi | Gezi Rehberi | Site Haritası |