Türkiye’nin En İyi Seyahat Blogları

Türkiye’nin En İyi Seyahat Blog Yazarları

Türkiye’nin en kapsamlı seyahat arama sitesi momondo en iyi seyahat blog yazarını seçmek için momondo Seyahat Blog Ödülleri yarışmasını düzenliyor. Seyahat blogu yazarı olan herkesin 3 Haziran’a kadar başvurabileceği bu yarışmada halk oylaması ile jüri değerlendirmesine sunulacak ilk on blog seçilecek. Jüri ilk on blogu değerlendirerek yarışmanın ilk üç kazananını belirleyecek.

Sonuçların 30 Haziran 2014’te momondo.com.tr’de açıklanacağı yarışmada birinci olan blog yazarı Barselona tatili, ikinici 1000 TL değerinde uçak bileti, üçüncü ise 500 TL değerinde uçak bileti kazanacak, ayrıca 4-5-6. olan yarışmacılar adMingle’dan 1000TL.lik reklam kredisi, 7-8-9-10. olan yarışmacılar Pagegy.com ’dan 1 yıllık eticaret sitesi kredisi kazanacaklar. Oy kullandıktan sonra momondo haber bültenine kayıt olup, yarışma sorusuna en yaratıcı cevabı veren bir kişi ise harika bir iPad sahibi olacak.

Yarışma süresince @momondo_tr Twitter hesabı üzerinden #momondoBlogÖdülleri hastagi ile yarışma heyecanına ortak olabilirsin.

Momondo Hakkında

www.momondo.com.tr uçak bileti, otel ve kiralık araçlar için en iyi fiyatları bulabileceğiniz bir seyahat arama sitesidir. 2006 yılında Danimarka’da kurulan momondo bugüne kadar New York Times, CNN, NBC, CBS, The Daily Telegraph, ve The London Sunday Times gibi sektör öncüleri tarafından tavsite edilen kullanımı tamamen ücretsiz olan bir sitedir. Momondo’nun iPhone, Android ve  Blackberry için uygulamaları bulunmaktadır.

  1. Sizin gibi gezmeyi seven birisiyim. İşimden istifa edip Asya Kıtasında gezdim. Sitenizde yer alan İran yazıları oldukça faydalı oldu benim için. Fırsat buldukça yazılarımı paylaşıyorum. Sitemi inceleyebilirsiniz.

  2. Tekne tatili ile ilgili yazılar yazan bir blog (http://teknezamani.com/ ) yazarı olarak en çok okunanlar arasına giremesem de makaleniz için teşekkürler…

  3. Sonuçlar?

    1. Merhaba,

      Şuan için ilk 10 finalist belirlendi. ilk 10 göz atabilirsiniz. Sonuçlar ise 30 Haziran 2014 tarihinde açıklanacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2013-2017 Tüm hakları saklıdır. Maldivler Turları | Phuket Otelleri | Pattaya turu | Yasal Uyarılar | Gizlilik İlkesi | Gezi Rehberi | Site Haritası |